فروشنده چرم اصل بزی قهوه ای

فروشنده چرم بزی قهوه ای در واقع همان نمایندگی های فروش و سایت‌ های اینترنتی هستند که حجم انبوهی از این محصول را با کیفیت عالی از تولید کنندگان خریداری نموده و با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند این فروشنده جهت تسهیل روند خرید و فروش و حذف حضور واسطه ها انواع محصولات خود را به صورت اینترنتی و از طریق فضای مجازی عرضه می کند تا متقاضیان بتوانند از هر نقطه از کشور بدون محدودیت و با کمترین هزینه محصول مورد نظر را سفارش دهند سایت مجموعه ما به عنوان معتبر ترین فروشنده در این زمینه مشغول فعالیت می باشد.

فروشنده چرم اصل بزی قهوه ای

چرم بزی چگونه تولید می شود؟

چرم بزی چگونه تولید می شود؟ یکی از باکیفیت ترین و پر کاربرد ترین انواع چرم مورد استفاده در صنعت تولید کیف و کفش، پوشاک، مبلمان و… چرم سبک بزی می باشد که طی مراحل مختلفی از پوست مرغوب بز به دست می آید اگر شما هم وسیله ای از چرم بزی دارید بهتر است این مطلب را مطالعه نمایید تا دریابید که مراحل اولیه تولید چرم بزی چگونه بوده است پس با ما همراه باشید.

  1. ابتدا مرحله گند زدایی پوست بز است به طریقی که حدود ۲۴ ساعت پوست بز را داخل آب خیس نموده تا تمام آلودگی ها و کثیفی های آن از بین بروند.
  2. در این مرحله به پوست مقداری آهک اضافه می کنند تا در اثر آهک زنی ریشه مو که روی پوست باقی مانده سست و جدا گردد هم چنین تمام اضافات و بافت های غیر ضروری نیز از روی پوست رفع می گردد که به این مرحله لش زدایی می گویند.
  3. برای زدودن موهای پوست، آن را درون محلول آهک و سولفید سدیم به مدت چند ساعت قرار می دهند هم چنین جهت آهک گیری و آنزیم دهی پوست را در معرض آب، اسید یا سولفات آمونیوم قرار داده تا آهک روی سطح آن گرفته شود.
  4. حال که پوست بز از تمام مو ها و آلودگی ها پاک شد نوبت به تراشیدن، سمباده زدن و برش دادن می رسد و در آخر نیز آن را با رنگ های طبیعی رنگ آمیزی و زیبا می کنند.

میزان انعطاف پذیری چرم بزی

میزان انعطاف پذیری چرم بزی چرم بزی که در دسته چرم های سبک به شمار می رود از خاصیت انعطاف پذیری فوق العاده بالا و خوبی برخوردار است چرا که جنس بسیار نرم، لطیف و با ظرافتی دارد اگر چه این چرم نازک و زیبا می باشد ولی مقاومت آن در برابر عوامل مختلف فیزیکی مثال زدنی نیست از این رو از آن برای تولید؛ انواع کیف زنانه، کیف مجلسی، دستکش، کمربند، و انواع محصولات زنانه که به