فروش مستقیم چرم بزی طبیعی اعلا

خرید چرم بزی طبیعی: چرم یکی از ابزارهای مورد استفاده در زندگی بشر است و نقش اساسی را ایفا می کند. چرم ها به دو نوع اصلی چرم طبیعی و چرم مصنوعی در بازار موجود می باشند. از جمله چرم های طبیعی می توان به خرید چرم گوسفندی اشاره کرد. این چرم ها به دلیل کیفیت و دوام بالا نظر چرم پوشان زیادی را به خود جلب کرده اند. از چرم های گوسفندی برای تولید کیف، کمربند، لباس، کفش و … استفاده می شود.

فروش مستقیم چرم بزی طبیعی اعلا

آشنایی با انواع چرم بزی طبیعی

آشنایی با انواع  چرم بزی طبیعی صادرات چرم بزی: انواع چرم طبیعی: همانطور که در بالا اشاره کردیم چرم ها به صورت زیر تقسیم بندی می شوند: • چرم حیوانی • چرم مصنوعی در ادامه به توضیحاتی در مورد هر یک از این چرم ها و مواد سازنده آنها اشاره می کنیم. چرم حیوانی: این چرم ها از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. چرم های حیوانی از جنس پوست حیوانات مرده به دست آمده و با دست انسان ها دوخته و تولید شده اند.

از جمله کاربردهای آن می توان به تولید کمربند، کیف پول، کیف های دستی و اداری، کفش، لباس و… اشاره کرد. خرید این چرم ها از نظر اقتصادی گران هستند اما به علت طول عمر، دوام، زیبایی و کیفیت از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند. چرم مصنوعی: چرم های مصنوعی را اغلب با نام هایی مانند چرم صنعتی، چرم ماشینی، چرم غیر طبیعی، چرم pu و چرم گیاهی در بین مردم و کسبه های بازار می شناسند. این چرم ها معمولا از جنس پلاستیک هستند و برای تولید و ساخت کیف، کفش، لباس، کمربند، لوازم منزل، دکوری و … استفاده می شود. مواد پلاستیکی استفاده شده در چرم مصنوعی یکی از انواع مواد پلیمری می باشد. چرم های مصنوعی در کارخانه ها به دو روش خشک و تر ساخته می شوند. در ادامه به طور اختصاصی به توضیحاتی در مورد چرم حیوانی و انواع آن می پردازیم. چرم حیوانی از دباغی پوست خام حیوانات به دست می آید. همنطور که می دانید که پوست حیوانات فساد پذیر هستند.

اگر این پوست ها دباغی نشوند حتما غیر قابل استفاده خواهند شد. در گذشته برای نگهداری پوست حیوانات به پوست ها نمک میزدند و آنها را در هوای آزاد آویزان میکردند تا خشک شود. چرم ها بعد از دباغی انعطاف پذیر، پایدار و نرم می شوند. چرم های طبیعی از نظر وزن به 3 دسته سبک، نیمه سنگین و سنگین تقسیم می شوند. در ادامه به توضیحاتی در مورد آنها می پردازیم. چرم سبک به چرم های میشن معروف هستند و طرفداران زیادی دارند. این چرم ها در مقایسه با بقیه چرم ها دارای ظرافت و نرمی بالایی هستند. برای تهیه چرم سبک از پوست حیواناتی مانند گوسفند، بزغاله، بره و بز استفاده می کنند.

این چرم ها به دلیل نرمی، لطافت و راحتی توجه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است و برای ساخت کلاه، دستکش و لباس از این چرم ها استفاده می کنند. احتمال آسیب دیدگی و ساییدگی در این چرم ها زیاد است. بنابراین نیاز به نگهداری و مراقبت بیشتری در مقایسه با دیگر چرم ها دارد. برای مراقب از این چرم ها می توانید از اسپری های مراقبت کننده چرم استفاده کنید. بر خلاف بقیه چرم ها، چرم های سبک به دلیل نازکی و انعطاف پذیر بودن، سریع تر چروک می شوند. چرم های سبک به دو صورت نرم و خشک مورد استفاده قرار می گیرد. اگر چرم های سبک دارای کیفیت مد نظر نباشد از آنها برای آستری کیف و کفش استفاده می کنند.

چرم نیمه سنگین: این چرم ها بسیار کمیاب و در بعضی موارد نایاب هستند. چرم های نیمه سنگین بیشتر جنبه تزئینی و تهیه دکوری های خاص را دارند. برای تهیه دکوری های لوکس هم مورد استفاده قرار می گیرد. جنس این چرم ها از پوست حیواناتی مانند شترمرغ، کروکودیل، مار و مارمولک می باشد. پوست این حیوانات به دلیل کمیاب بودن بسیار گران قیمت است. به همین دلیل برای ساخت دکوری های تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد. حیوانات نام برده شده در بالا دارای پوستی با نقش های ریز و درشت زیادی هستند که همگان را محو زیبایی خود می کنند. این چرم ها از مقاومت و استحکام بالایی برخوردارند. از این چرم ها برای تهیه روکش صندلی ماشین های لوکس و گران قیمت استفاده میشود. چرم سنگین:

چرم های گاوی طرفداران زیادی دارد و از محبوبیت بالایی برخوردار است. چرم های سنگین استحکام و مقاومت بالایی دارند. از جمله کاربردهای چرم های سنگین می توان به استفاده از این چرم ها در تولید کیف، کفش، تسمه ماشین های صنعتی پیشرفته، زیره کفش ها و … اشاره کرد. در ادامه به بیان ویژگی های چرم سبک گوسفندی می پرداریم.

• این چرم ها نرمی و لطافت بالایی دارند به همین دلیل در ساخت کلاه و دستکش از این چرم ها بهره میبرند.

• چرم های سبک گوسفندی دارای مقاومت و طول عمر بالایی هستند اما همانطو رکه قبلا هم گفتیم دارای مراقب های ویژه ای هم هستند که باید به دقت به آنها توجه کرد.

• اگر لباس ها را با این چرم ها تولید کنند، مناسب همه فصل های سال می باشد زیرا در تابسان دمای بدن را کاهش می دهد و در زمستان بدن را گرم می کند.

• این چرم ها از نظر وزنی سبک هستند به همین دلیل در ساخت لباس ها از این چرم ها استفاده می کنند.

• تنوع رنگ و طرح در این چرم ها زیاد است.

بهترین روش فرآوری چرم بزی طبیعی

تفاوت چرم بزی اعلا و گوسفندی: چرم های گاوی و گوسفندی دارای تفاوت زیادی هستند که در ادامه به آنها می پردازیم.

• تراکم الیاف چرم گوسفندی از چرم گاوی کمتر است. • چرم های گوسفندی ارزان تر از چرم های گاوی هستند و از نظر اقتصادی خرید این چرم ها مقرون به صرفه تر می باشد.

• چرم های گوسفندی بسیار لطیف تر از چرم گاوی هستند به همین دلیل در تولید لباس و دستکش به صورت عمده از این چرم ها استفاده می کنند.

• تنوع کاربردی چرم های گاوی بیشتر از چرم های گوسفندی می باشد.

• دوام چرم های گاوی بیشتر از چرم های گوسفندی است زیرا احتمال ساییدگی و خراش در چرم های گوسفندی زیاد است.

راهنمای خرید چرم بزی طبیعی

راهنمای خرید چرم بزی طبیعی عوامل موثر در خرید انواع فروش چرم بزی: امروزه تفاوت در رنگ، طرح و جنس مواد اولیه در تولید محصولات چرمی، باعث شده است تا تولید کنندگان و صنعتگران زیادی اقدام به سرمایه گذاری در این صنعت نوپا کنند. هر یک از تولید کنندگان به دنبال فروش عمده محصولات چرمی خود می باشند. آنها میدانند که مردم از طریق اینترنت مزایا و معایب محصولات چرمی تولید شده توسط رقیب در بازار را مورد بررسی قرار میدهند و سپس اقدام به خرید می کنند. بنابراین این تولیدکنندگان و صنعتگران برای فروش بیشتر باید محصولات چرمی با کیفیت بالاتر و قیمت ارزان تر نسب به رقبا در بازار عرضه کنند. برای قیمت دهی به چرم ها باید موارد زیر را در نظر داشت:

• نحوه دوخت محصول: با دست دوخته شده است یا با ماشین های صنعتی.

• نوع رنگ و طرح زده شده روی محصول

• ابعاد و سایز محصولات چرمی تاثیر به سزایی در قیمت تمام شده محصول دارد. هر کدام از موارد بالا در قیمت دهی بسیار حائز اهمیت هستند. به طور مثال در نظر بگیرید که یک کیف را شخصی با دست بدوزد و یا آن را با دستگاه های پیشرفته صنعتی تولید کنیم، مدت زمان زیادی برای دوخت با دست لازم است به همین دلیل قیمت تمام شده محصولات چرمی دست دوز بیشتر از قیمت محصولات چرمی غیردست دوز یا دوخته شده با ماشین های صنعتی هستند. نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که زمانی که تصمیم به خرید محصولات چرمی گرفتید، باید مراقب باشید تا تقلبی در کار نباشد.

عوامل موثر بر کیفیت چرم بزی طبیعی

مرغوب ترین چرم بزی عمده : همانطور که قبلا هم بیان کردیم چرم های گوسفندی صاف و بدون چین و چروک یا سطح ناهموار هستند. از این رو در خرید دقت کنید. همچنین باید بدانید که چرم های گوسفندی بسیار نرم و لطیف هستند. بنابراین اگر چرم زبر و سفت دیدید، مراقب باشید تا به قیمت چرم گوسفندی برای شما حساب نکنند. چرم های گوسفندی خاصیت ارتجاعی دارند و به همین دلیل برای تولید کیف پول، شلوار، دامن و … از این چرم ها استفاده می شود. چرم گوسفندی بره معمولا از دیگر چرم های گوسفندی موجود از ظرافت و نرمی بیشتری برخوردار است و همچنین به علت نرم بودن زیاد انعطاف پذیری بالایی هم دارند.

صادرات کلی چرم بزی طبیعی اعلا

صادرات کلی چرم بزی طبیعی اعلا درجه بندی انواع چرم طبیعی نازک: چرم ها از نظر رخ و زیبایی به صورت زیر تقسیم بندی می شوند:

• درجه 1:

چرمی که بدون هیچ شکاف، بریدگی، ساییدگی، ضربه و … باشد و دارای ضخامت کافی در پشت چرم باشد و همچنین رخ کاملا سالمی داشته باشد، از این دسته چرم ها هستند.

• درجه 2:

چرم هایی که دارای آسیب، ضایعات، ساییدگی،بریدگی، خراش و … هستند. اما این خرابی ها کمتر از یک پنجم کل پارچه چرم زیر دستتان باشد و در حاشیه پارچه ها باشد نه در وسط پارچه ها. این آسیب ها و خرابی جز این گروه از درجه بندی چرم ها می باشد.

• درجه 3 :

مانند چرم های درجه 2 می باشد اما آسیب ها در یک یا چند نقطه از پارچه است ولی باز هم می توان از آن استفاده کرد.

• درجه 4

: اگر خرابی و آسیب ها روی پارچه در وسط پارچه های چرمی باشد، جز گروه چهارم هستند. در تولیدی ها و کارخانه ها سعی می کنند هیچ دور ریزی از پارچه ها نداشته باشند یا حداقل به کمترین مقدار خود برسانند. هر کدام از درجه بندی پارچه های بالا دقیقا به همین خاطر است زیرا پارچه ای که حاشیه آن آسیب دیده یا ساییده شده است و یا دیگر اتفاق هایی که ممکن است پیش بیاید اتفاق افتاده باشد، حاشیه ای که دچار آسیب شده را برش داده و از قسمت های دیگر آن که سالم هستند استفاده می کنند.

عمده فروشی چرم بزی طبیعی اعلا

چرم طبیعی اصل: در ادامه بهترین راه برای شناسایی یک چرم گوسفندی مرغوب را نام می بریم

• چرم های گوسفندی دارای شناسنامه محصول هستند.

• چرم گوسفندی به این دلیل که از پوست گوسفندهای مرده به دست می آید یک بوی خاصی دارد. اما چرم های مصنوعی چون از جنس مواد پلیمری هستند این بو را ندارد.

• یکی از تفاوت های اصلی میان چرم های طبیعی گوسفندی و چرم های مصنوعی، قیمت بسیار بالای چرم طبیعی میباشد. به این دلیل استفاده از چرم مصنوعی هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم از نظر اخلاقی به حقوق حیوانات تعرض نمی کند.

• برای تخیص یک چرم گوسفندی اصل میتوان به پشت چرم ها اشاره کرد. پشت چرم های مصنوعی پرز دار می باشد این در صورتی است که پشت چرم گوسفندی با نخ دوخته شده است.

• همانطور که قبلا هم گفتیم چرم های گوسفندی یک لطافت و نرمی خاصی دارند که چرم های ماشینی اینگونه نیستند.

• چرم های مصنوعی فاقد الیاف متراکم هستند زیرا از جنس پلاستیک می باشند. اما چرم های گوسفندی از یک بافت فشرده و متراکم ساخته می شود که با چشم قابل دیدن است. اما به خاطر داشته باشید که الیاف متراکم شده چرم های گوسفندی کمتر از دیگر چرمک های طبیعی دیگر می باشد.

• اگر به چرم های مصنوعی نور دهید این نور را به صورت یکنواخت انعکاس می دهد ولی بازتابی که از سطح چرم های طبیعی می باشد به صورت یکنواخت منعکس نمی شود. این عدم بازتاب یکنواخت به سطح ناهموار چرم طبیعی بر می گردد.

• چرم صنعتی به دلیل تهیه شدن از پلاستیک قابلیت اشتعال بالایی دارد. این در حالی است که چرم طبیعی در برابر حرارت مقاومت می کند.

• اگر چرم طبیعی را فشار دهید، ترک می خورد یا چروکیده می شود اما چرم گیاهی یا ماشینی هیچ تغییری نمی کند.

• هنگامی که چرم طبیعی را تا کنید رنگ آن مقداری تغییر می کند ممکن است تیره تر یا روشن تر شود. اما چرم مصنوعی هیچ تغییر رنگی نمی دهد. و ..

صادر کننده بهترین چرم بزی طبیعی اعلا

صادر کننده بهترین چرم بزی طبیعی اعلا چرم بزی باکیفیت: محصولات چرمی طرفداران زیادی دارند. در گذشته اصلی مردم ایران دامپروری و کشاورزی بوده است و از این طریق امرار معاش می کردند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت شغل های جدیدی روی کار آمدند. عده زیادی از مردم در شهرستان ها و کوهپایه ها به پرورش دام مخصوصا گوسفند مشغول هستند. آنها از همه اجزای گوسفند بهره برداری میکنند. به طور مثال از گوشت، شیر، پشم، پوست، فضولات و … استفاده می کنند.

فرآوری و دباغی پوست گوسفند درآمد زیادی را برای این دامپروران به همراه دارد. آنها یا اقدام به تولید چرم خام می کنند یا چرم خام را پس از دباغی به محصولات چرمی تبدیل کرده و سپس به فروش آن اقدام می کنند. خرید چرم خام از دامداران به صورت مستقیم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. محصولات چرمی عرضه شده توسط این دامداران دارای طرح ها و رنگ های مختلف هستند و این تنوع باعث شده تا جوابگوی همه سلیقه ها باشند. از جمله شهرهای ایران که به پرورش دام و تولید محصولا چرمی مشغول هستند میتوان به شهرهای استان فارس، لرستان، تبریز، خراسان و … اشاره کرد.

چرم های تولید شده کارخانه چرم طبیعی در تبریز و مشهد از معروف ترین چرم های موجود در بازار هستند که به دلیل کیفیت بالا نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کرده اند. تولیدکنندگان چرم گوسفندی برای عرضه این محصولات دو راه پیش روی مصرف کنندگان قرار دارند که در ادامه راجع به آنها صحبت می کنیم: راه اول: مصرف کنندگان و خریداران میتوانند به فروشگاه های معتبر چرم فرآوری شده فروشی و یا نمایندگی های فروش محصولات چرمی مراجعه کنند و با توجه به سلیقه خود از میان طرح ها و رنگ های موجود، محصولات چرمی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند. راه دوم: اما برخی از تولید کنندگان با استفاده از اینترنت یک سایت طراحی می کنند و طراح سایت اطلاعاتی مانند نحوه سفارش، موجودی هر یک از محصولات تولید شده با برند این شرکت، رنگ های موجود هر محصول، طرح های مختلف محصولات و … را ثبت می کند و خریدار پس از مطالعه اطلاعات ثبت شده و انتخاب برای خرید، سفارش خود را ثبت می کنند و پس از پرداخت هزینه منتظر می مانند تا اداره پست بسته سفارش داده شده را به او تحویل دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما