شرکت فروش چرم گاوی طبیعی ارزان

چرم گاو از مرغوب ترین انواع چرم می باشد که به سبب دارا بودن ضخامت بالا و استحکام فراوان، از جایگاه ویژه ای در این عرصه برخوردار است. شرکت فروش چرم گاوی طبیعی ارزان، با ارائه با کیفیت ترین محصولات در رنگبندی های متنوع و ابعاد مختلف در تمام شهرها به فعالیت می پردازد. قیمت های ارزان، اصل بودن محصول و فروش اینترنتی و حضوری، از ویژگی های عملکرد این مجموعه موفق است.

شرکت فروش چرم گاوی طبیعی ارزان

مشخصات چرم گاوی طبیعی مرغوب

مشخصات چرم گاوی طبیعی مرغوب چرم از پرمصرف ترین انواع محصولات طبیعی به شمار می رود که با استفاده از پوست حیوانات مختلف تهیه می گردد. این محصولات همواره دارای جایگاه ویژه ای در زندگی انسان ها، در طول تاریخ بوده اند و برای تولید ابزار گوناگون استفاده می شوند. چرم گاوی، در میان انواع این محصول، دارای ویژگی های بهتر و مقاومت بالاتری در برابر استفاده مداوم فشار و پارگی می باشد.

در ادامه این مطلب قصد داریم ، به بررسی چرم گاوی مرغوب و درجه یک بپردازیم :

 • چرم اصل و با کیفیت دارای بافتی متراکم و محکم بوده و بر اثر تا شدن، دچار چین خوردگی نخواهد شد.
 • چرم با کیفیت دارای عطری کاملا طبیعی بوده و از هر گونه بوی مواد نفتی و شیمیایی مبرا است.
 • طرح طبیعی روی این محصولات تکراری نبوده و به شکل غیر متقارن وجود دارد.
 • نکته قابل ذکر اینکه چرم های مصنوعی دارای طرح های تکراری و متقارن هستند.
 • چرم مرغوب طبیعی، دارای ضخامت بالایی بوده و به همین دلیل در برابر وزن و کشیدگی و برخورد با اجسام نوک تیز دارای استحکام فراوانی می باشد.
 • چرم گاوی طبیعی، علاوه بر ویژگی های ذکر شده در هنگام خیس شدن، بخشی از رطوبت را جذب کرده و به روش تبخیر آن را دفع می نماید.
 • از دیگر مزیت های چرم طبیعی نسبت به محصولات مشابه، رنگبندیهای مننوع و زیبایی است که از آن برخوردار می باشند.
 • به همین دلیل محصولات تهیه شده از آنها نیز دارای مقاومت فراوان و زیبایی منحصر بفردی هستند.
 • این محصول طبیعی، در مقایسه با چرم بزی، گوسفند و شتر مرغ از ابعاد بزرگتری برخوردار بوده و به همین علت کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف دارد.

دلایل مرغوبیت چرم گاوی طبیعی

دلایل مرغوبیت چرم گاوی طبیعی تولید و استفاده از چرم های گوناگون، با هدف تولید محصولاتی مانتد انواع لباس، زیر انداز، کیف، کفش، روکش مبل و صندلی و … در طول تاریخ در بین انسان ها رواج زیادی دارد. از متداول ترین و پرمصرف ترین انواع این محصول می توان به چرم گاوی، چرم بز، شترمرغ، گاومیش و گوسفند اشاره کرد. این محصولات طبیعی علاوه بر اینکه به آسانی قابل تهیه و تولید می باشند، از مقاومت مطلوب و زیبایی خاصی برخوردار هستند. در میان موارد ذکر شده چرم گاوی دارای ویژگی های منحصر بفرد و برتری بوده که باعث می گردد از سرانه مصرف بالاتری نیز برخوردار باشند.

در سطرهای ذیل به بررسی دلایل مرغوب بودن چرم گاوی طبیعی می پردازیم :

 • مهمترین علت کیفیت مطلوب تر چرم گاوی، ضخامت بالاتر آن در مقایسه با دیگر محصولات مشابه است.
 • این نکته سبب می گردد که محصولات تهیه شده از آن مانند کفش، لباس، مبل و … دارای مقاومت بیشتر و طول عمر بالاتری باشند.
 • همچنین، چرم گاوی دارای ساختار و بافتی متراکم بوده که باعث می شود در برابر فشار، ضربه و اجسام نوک تیز مقاومت بالایی داشته باشد.

جالب است بدانید چرم گاوی، علاوه بر ویژگی های ذکر شده دارای شکل پذیری مناسبی بوده و به همین دلیل نیز سفارش چرم طبیعی گاو در بالاترین سطح انجام می شود.

سفارش خرید چرم گاوی طبیعی ارزان

سفارش خرید چرم گاوی طبیعی ارزان فروش چرم ارزان و طبیعی که از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد توسط سایت اینترنتی مرکز عرضه مستقیم آن انجام می شود. این مجموعه با سابقه، چرم های اصل و با کیفیت را در ابعاد مختلف و با ضخامت های گوناگون همراه با قیمت های ارزان به بازار ارائه می نماید. به همین دلیل علاوه بر مشتریان داخلی، بسیاری از خریداران از دیگر کشورها نیز برای تهیه چرم از این طریق اقدام می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما