قیمت ارزان چرم بزی اصل

قیمت ارزان چرم بزی اصل از جمله خصوصیات بسیار حائز اهمیت چرم بز می باشد.که با مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین جنس در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. چرم اصل به دلیل استایل خاص و شیکی که به افراد می بخشد بین خانم ها و آقایان از طرفداران زیادی برخوردار است. اگر شما نیز جزء مصرف کنندگان چرم بز هستید در این مقاله با ما همراه شوید تا اطلاعات کامل تری درباره انواع چرم و خواص آن برایتان ارائه دهیم.

قیمت ارزان چرم بزی اصل

بررسی کیفی چرم بزی درجه یک

بررسی کیفی چرم بزی درجه یک چرم از پوست انواع حیوانات مانند؛ گاو، بز، شترمرغ، مار و… به دست می آید. که هر کدام از این ها کاربرد متفاوتی دارد مثلاً از چرم گاوی طبیعی برای چرم گاوی مبلی استفاده می شود.

بهترین انواع چرم، چرم بزی از محبوبیت بیشتری برای خریداران برخوردار است این چرم تهیه شده از پوست بز کاملاً بدون چربی و بسیار سبک می باشد. و همچنین مناسب برای انواع مختلف دوخت می باشد حتی چرم بز در مواردی به اشتباه با چرم بره گوسفند اشتباه گرفته می شود ولی چون گوسفند از چربی بیشتری برخوردار است قطعاً با کمی اطلاعات در مورد انواع پوسته گوسفند قابل تشخیص خواهد بود. و نسبت به چرم گاو او بسیار نازک تر می باشد.

لذا به دلیل سبک بودن چرم بزی در دسته چرم های سبک قرار می گیرد. چرم ها عموماً به سه دسته تقسیم می شوند؛ چرم سبک ، چرم نیمه سنگین و چرم سنگین که هر کدام کاربردهای متفاوتی دارد از چرم گوسفند برای ساخت جلد کتاب، دستکش زنانه، دامن، کیف، کفش و … استفاده می شود. به دلیل ظرافت و لطافتی که در این چرم قرار دارد بیشتر از دیگر چرم ها مورد مصرف قرار می گیرد. برای تشخیص چرم طبیعی اصل باید بدانید که چرم طبیعی نرم لطیف و بوی خاصی دارد یعنی زندگی در آن جریان دارد در انواع چرم هرچه بیشتر در مقابل نور خورشید قرار بگیرد تیره تر و جا افتاده تر می شود.همچنین چرم اصل آب را به خود جذب می کند و در مقابل حرارت به راحتی نمی سوزد.

فروش برترین چرم بزی اصل

فروش برترین چرم بزی اصل برترین چرم بزی اصل در کشور ایران در سطح محدود و دیگر کشورها به صورت گسترده تری به فروش می شود. در ایران فقط به مرحله ارئه برترین پوسته بز به کشور های دیگر قناعت می کنند. زیرا تجهیزات و امکانات لازم برای تبدیل پوسته بز به چرم مورد استفاده خیلی محدود است. لذا کشور هایی مانند هند توانسته اند سهم بسیار بالایی در صادرات انواع چرم بزی به دست بیاورند. جهت خرید چرم بزی با کیفیت در سطح کشورشما عزیزان می توانید با مراجعه حضوری و یا غیر مستقیم این چرم های لطیف و با کیفیت را تهیه و از آنها استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما